mobilo komunikāciju portāls

Nokia X6 un X3 – mūzikas cienītājiem

Autors: notepad.lv • Sep 7th, 2009 • Kategorija: Jaunākais, Nokia

Nokia gatavojas piedāvāt saviem cienītājiem divus interesantus mūzikas tālruņus. Par to tika paziņots prezentācijas pasākumā “Nokia World” Štutgartē (Vācija). Nokia X6 izveidots kā monobloks ar S60 operētājsistēmu un ir apgādāts ar 32 GB atmiņu. Viedtālrunim ir 3,2″ ekrāns ar 640 x 360 pix izšķirtspēju. Īpaša interfeisa konstrukcija ļauj no “mājas ekrāna” pa tiešo piekļūt 20 personīgajiem kontaktiem vai virtuālajām grupām.
Arī par 5 Mpix kameru ar dubultu zibspuldzi laikam būs grēks sūdzēties. Mūzikas atskaņošanas režīmā jaunais tālrunis darbosies līdz 35 stundām bez lādēšanas.
Patīkami, ka X6 būs arī visai plāns – tikai 14 mm.

Pircēju pievilināšanai paredzēta programma Comes With Music, kas ļaus bez maksas veselu gadu iepirkties Nokia Music Store mūzikas veikalā. Telefons gaidāms gada pēdējā ceturksnī par cenu 460 eiro.

Nokia X3 ar S40 operētājsistēmu uzskatāms par mūzikas tālruņa budžeta versiju, jo tā cena oktobrī plānota tikai 115 eiro. Šai cenai slider tipa modelis atbilst ar uzviju. Displejs – standarta 320×240, kamera – 3,2 Mpix, iebūvētā atmiņa – 16 GB. Paredzētas ērtas pogas pleijera vadībai.
Ir Bluetooth 2.1, USB 2.0, 3,5 mm austiņu ligzda, stereoskaļruņi.

Vēl jāatzīmē arī Nokia N97 mini, kas ir S60-bāzētā N97 nedaudz samazināta versija. Šis modelis galvenokārt paredzēts interneta komunikācijas cienītājiem (Facebook utml.). Cena apmēram tāda pati kā X6 – 450 eiro.

Nokia World mājaslapa

Atslēgas vārdi: , , , , , , , ,

notepad.lv IT portāls pozitīvi domājošiem cilvēkiem
Nosūti epastu autoram | Visi raksti no notepad.lv


Komentārs?